сите категории
EN

Boucle Houndstooth дизајн ткаенина

Ти си тука : Дома>ПРОИЗВОДИ>Boucle Houndstooth дизајн ткаенина

  • https://www.gxboucle.com/upload/product/1635902553772033.jpg
  • https://www.gxboucle.com/upload/product/1635902552784950.jpg
  • https://www.gxboucle.com/upload/product/1635902552973025.jpg
  • https://www.gxboucle.com/upload/product/1635902554697483.jpg
  • Ткаенина со проверено дизајнирање во стил на букул
  • Ткаенина со проверено дизајнирање во стил на букул
  • Ткаенина со проверено дизајнирање во стил на букул
  • Ткаенина со проверено дизајнирање во стил на букул

Ткаенина со проверено дизајнирање во стил на букул

Опис

Вид на плаќање: T/T

Инкотерм: FOB,CIF

мин. Нарачка: 2000 метри

Време на испорака: 30 дена

Превоз: океан, воздух

Пристаниште: ШАНГАЈ, НИНГБО

Контактирајте не
  • спецификација

Атрибути на производ

Модел бројAY220164AB

ЗанаетТкаени

стилПРЕДЕНЦЕ ОБЈАВЕНА

Тип на снабдувањеНаправете-до-редСпособност за снабдување и дополнителни информации

ПакувањеПАКЕТ НА РОЛАТ

Продуктивноста5000MTS

транспортОкеан, воздух

Место на потеклоКИНА

Набавка Способност10000MTS

ПортШАНГАИ, НИНГБО

Начин на плаќањеT / T

ИнкотермФОБ, ЦИФ

Време на испорака30 денаПакување и испорака

Продажни единици: Мерач

Тип на пакување: ПАКЕТ ВО РОЛАТ


Boucle мода Houndstooth проверена дизајн ткаенина

Букл предиво обоен кариран дизајн со модна ткаенина лурекс, ткаенините се погодни за изработка на палта, костуми, здолништа и друг вид облека, а можете да помислите на други текстили (домашен текстил, чанта, чевли итн.)

Можеме да правиме секакви бои, може според потребите на гостите да одговара и модифицира, имаме сопствена ткајачка мелница, така што брзината на земање мостри брзо, развојот ќе сила е многу силна, им дава на клиентите најдобар квалитет и ефикасност.


СОСТАВ: 100% ПОЛИ+АКРИЛ+ДРУГО

ТЕЖИНА: 410 GSM

ШИРИНА: 57/58"


1

Категории на производи : Boucle Houndstooth Design Fabric

Образец за содржина