сите категории
EN

За нас

Ти си тука :Дома>ЗА НАС>Профил на компанијата

7

ShaoXing GongXiang Fashion Fashion Co., Ltd. е основана на 10 октомври 2017 година, претходното име на компанијата е Aoyangyimai Woolen Fabric.

Нејзиното регистрирано место е лоцирано во Шаоксинг Жеџијанг Кина, Линкман е Фенг Јинг (Јуки), Ние сме фабрика специјализирана за производство на волнена ткаенина и ткаенини со букле, увоз и извоз на стоки.

Главните продукции се волнена ткаенина и фенси предиво ткаенина, можеме да правиме секакви бои, може според потребите на гостите да одговара и модифицира, имаме сопствена ткајач, така што брзината на земање мостри брзо, развојот ќе принуди е многу силен, им дава на клиентите најдобар квалитет и ефикасност.