сите категории
EN

За нас

Ти си тука :Дома>ЗА НАС>историја

Домашен текстил и облека за облека Shaoxing Heirloom, Ltd. основана во 2004 година, е производител и извозник на домашен текстил. Нашата компанија се наоѓа во крстот на патот Zhongxing и улицата Шиџи, Паоџијанг, Шооксинг. Компанијата брои повеќе од 150 члена.  

Исто така, постојат скоро 200 комплети напредна текстилна опрема, како што се компјутерски машини за шиење, машини за везење компјутер и автоматски машини за полнење памук, итн. Со напредна опрема, висока технологија и научно управување, заработи добра репутација од клиентите.